ЧЕРГОВИЙ ВИПУСК МАГІСТРІВ (м. Лубни)

Відбувся третій випуск ма­гістрів Лубенського центру заочного, дистанційного нав­чання Національного педаго­гічного університету ім. М.П.Дра­гоманова за спеці­аль­ностями «Управління навчаль­ними закладами» та «Ад­міні­стративний менеджмент». Ди­пломи державного зразка отри­мали 55 колишніх студентів, з них Анатолій Яненко, Валентина Плішенко, Тетяна Колісник – з від­знакою та рекомендовані до вступу в аспірантуру.

Вручення дипломів ви­пуск­никам відбулося урочисто, в актовій залі міської ради, куди прибули керуючий справами міськвиконкому Валерій Да­ценко, директор Центру заоч­ного дистанційного навчання Націо­нального педуніверситету, кан­дидат юридичних наук, доцент, консул Анатолій Юрченко, сек­ретар Центру заочного навчання Юлія Мурашко (на знімку вони разом із випускницею Вален­тиною Плішенко), колишні сту­денти. Вітаючи випускників із закінченням навчального закладу від імені міського голови Олек­сандра Грицаєнка та себе осо­бис­то, Валерій Даценко побажав їм щасливої долі, кар’єрного зростання та нагадав, що між педагогічним універ­ситетом і міською радою скла­лися тісні взаємовигідні парт­нерські сто­сун­ки. Він подякував керівництву закладу, яке йде назустріч владі при навчанні земляків та орга­нізації відпо­чинку дітей, адже, як правило, щорічно 50 їх пільгових кате­горій загартовують здоров’я у вузівському таборі відпочинку «Сула». Анатолій Юрченко та­кож висловив слова щирої вдяч­ності ректору педунівер­ситету Віктору Андрущенку, міській владі, особисто Олек­сандру Грицаєнку за сприяння в орга­нізації навчального процесу, під­тримку і разом з Валерієм Да­ценком вручили дипломи ма­гістрів. Крім згаданих відмін­ників навчання, їх отримали Наталія Ковтун, Оксана Ку­черенко, Ан­дрій Руденко, Кате­рина Сацька, Марина Щербак, Во­лодимир Яцько, Марина Щер­бакова, Тетяна Власенко, Ірина Шевченко, Аліна Васик (міс навчального центру), Ганна Пи­цун (вона за час навчання встигла народити сина і догля­дати за ним), Марина Ку­ліш та інші. Валентина Плі­шенко, Ана­толій Яненко від імені ви­пуск­ників подякували педа­гогам за турботу, надані їм глибокі знання. За час існування Центру з 2007 року дипломи бакалаврів отри­мали 511 випускників, магістрів – 130. Лубенський Центр продовжує набір студентів на навчання. Початок прийому документів з 1 липня цього року за адресою: м. Лубни, вул. Г.Ляскіна, 2, ауд. № 228.

Володимир МАРА.

Знімок Сергія СТЕПЧЕНКА.