Виставка вакансій «День Кар’єри НПУ 2014»

ДК НПУ

20 березня 2014 року з 10:00 год. до 15:30 год. в холі першого поверху гуманітарного корпусу НПУ відбудеться перша виставка вакансій, де роботодавці презентуватимуть кар’єрні можливості, вакансії, програми стажувань та пропозиції з неповною зайнятістю для студентів та випускників всіх інститутів Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

«День кар’єри НПУ» – це унікальна можливість для молодого спеціаліста особисто зустрітись з представниками кращих компаній України, дізнатись про кадрові потреби бізнесу, поспілкуватись з HR-менеджерами, познайомитися з критеріями відбору персоналу в різні компанії, подати своє резюме на відкриті вакансії та виявити потрібні компетенції сучасного спеціаліста.

Під час виставки відбуватимуться тренінги зі складання резюме, майстер-класи з проходження співбесіди, лекції з тайм-менеджменту, а також презентації кар’єрних можливостей в кращих компаніях та детальних описів програм стажувань/практики.

Не забудьте завчасно підготувати своє резюме, зібрати рекомендації та відвідати «День кар’єри НПУ 2014», що пройде 20 березня 2014. Варто взяти з собою 5-10 копій резюме, щоб спробувати свої можливості у декількох компаніях. Не втрачайте шанс вдало працевлаштуватися!

Попередній список учасників:

Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);

Київський молодіжний центр праці,

Районні управління освіти;

група компаній ««Progroup & Renaissance Consulting», яка спеціалізується на розробці і розвитку проектів в різних сферах бізнесу, а також органів державної влади;

CCG – провідна фінансова компанія в галузі collection;

«Adelina Call Center» – спеціалізується на всьому спектрі послуг сучасного аутсорсингового Контакт Центру;

«StaffBank» – прогресивна рекрутингова компанія, яка надає послуги здобувачам і роботодавцям;

IBcontacts – спеціалізується на розвитку міжнародних торговельних відносин і об’єднує 4 напрямки бізнесу: рейтингове агентство, юридичну компанію із залучення торгового та експортного фінансування, надання послуги сфері стратегічних комунікацій, фінансовий PR і IR;

«Adidas group» – компанія, яка є лідером у виробництві спортивних товарів, найбільшою роздрібною мережею СНД і України;

«Нова Пошта» – лідер експрес-доставки, який має стійкий розвиток по всій території України і пропонує роботу всім зацікавленим в самореалізації та професійному зростанню;

«Ашан» – торговельна мережа, яка пропонує інтеграційні тренінги, навчання новим спеціалізованим професіям в Школі менеджерів та Школі експертів.

Організатор заходу: Відділ професійно-кар’єрної орієнтації та працевлаштування НПУ, Інститут філософської освіти та Центр працевлаштування «Імпульс». Захід підтримує Київський міський центр зайнятості.

Деталі за телефонами: (098)451-9-451, (044)451-6-452

Прес-центр Інституту