В Україні стартувала платформа он-лайн навчання «Академія навичок»

Презентація проекту відбудеться під час Молодіжного Форуму «Твій старт»

12 листопада у м.Києві.

В Україні почала працювати «Академія навичок» (www.skillsacademy.com.ua)  - он-лайн платформа з самоосвіти і побудови кар'єри. Це унікальний для України та країн СНД проект в області он-лайн навчання, який дасть можливість молодим українцям безкоштовно отримати необхідні навички і знання для влаштування на ринку праці України, побудови кар'єри, отримання першого робочого місця.

«Академія навичок» поєднала в собі всі кращі досягнення популярних міжнародних освітніх ресурсів і проектів з пошуку та підбору персоналу, завдяки чому дозволить студентам України вирішити проблему працевлаштування після закінчення ВНЗ.

Проект реалізовується в межах партнерства держави, бізнесу та суспільства. Партнери проекту - Міністерство у справах молоді та спорту України, один з провідних роботодавців «МТС Україна», Українська студентська спілка, Київська міська державна адміністрація

«Академія навичок» є реальним інструментом для вирішення проблеми першого робочого місця для молоді України. Для роботодавців цей проект може стати ефективним інструментом добору кращих співробітників, а для молодих спеціалістів - ліфтом у майбутнє, який зробить роботу мрії - реальністю.

В першу чергу проект розпочнеться у Києві за сприяння Київської міської державної адміністрації.

У ході масштабних соціологічних досліджень були визначені найбільш актуальні для засвоєння навички. Вже сьогодні слухачам академії доступні перші курси:

·         Як визначити роботу мрії,

·         Ефективне працевлаштування,

·         Ораторське мистецтво,

·         Тайм-менеджмент (самоорганізація),

·         Нетворкінг

що об'єднані загальною метою «Знайти роботу». До створення відео-лекцій залучені відомі українські тренери-практики.

12 листопада в Колонній залі Київської міської державної адміністрації напередодні Міжнародного Дня студента відбудеться Молодіжний форум «Твій старт», який буде присвячено обговоренню проблеми першого робочого місця, профорієнтації студентів та старту Академії навичок. Початок Форуму о 12:00. Участь у Форумі безкоштовна. Попередня он-лайн реєстрація обов’язкова за посиланням vk.com/skills_academy.

Участь у Форумі візьмуть: керівництво Міністерства молоді та спорту України, Київської міської державної адміністрації, вищих навчальних закладів столиці, керівництво найбільших компаній-роботодавців України, 300 учасників від молоді – члени Золотого кадрового резерву столиці, ЗМІ.

«Академія навичок» - це соціальний проект, поєднує в собі онлайн-навчання молодих фахівців, з одного боку, і створення комунікаційної платформи для роботодавців щодо пошуку фахівців, з іншого.

Місія проекту - побудова сильного суспільства, заснованого на знаннях.

«Академія навичок» створена на базі найстарішої студентської організації України «Українська Студентська Спілка» (заснована в 1989 р., реалізувала понад 100 масштабних проектів, має представництва у всіх регіонах України). Пропоновані технології 2 роки апробовувалися в рамках соціального проекту «Центр Майбутнього: Золотий кадровий резерв» www.futurecenter.in.ua і є результатом впровадження 10-річного досвіду його команди.

Подати заявки щодо участі можно координатору від Інституту - Курган Я.М., тел.: 0661462800, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Прес-центр Інституту

Your IP: 3.149.251.154