Науково-практичний диспут з проблем управління та самоорганізації соціально-трудових відносин - 30 жовтня 2013

Організатори: Конфедерація вільних профспілок України, Профспілка залізничників України, Інститут управління та економіки освіти (кафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції, доцент кафедри к.пол.н. Щербакова Ю.Е.) НПУ ім. М.П. Драгоманова

На диспут були запрошені експерти та студенти, що зацікавлені сучасними проблемами управління персоналом спеціальності «менеджмент організації» 4 курс (групи 41 КМО, 42 КМО, 43КМО та 43МО ) включно з іноземними (китайськими) студентами.

Диспут розпочався виступами експертів (тривалість до 20 хв.). Після чого до дискусії долучилися студенти через виступи, репліки та запитання.

Питання 1. Світові тенденції організації соціально-трудових відносин.

Питання 2. Роль профспілок у системі управління соціально-трудовими відносинами на підприємстві.

Експерти:

Тристан Масат голова американського центру міжнародної профспілкової солідарності (США).

Американский опит построения равных трудовых отношений.

Букетов Кирил голова інституту праці, координатор всесвітнього союзу працівників харчової, сільськогосподарської промисловості та готелів(Австрія).

Защита прав работников в условиях распространения заемного труда: перспективы для Украины

Веніамін Тимошенко голова профспілки бортпровідників компанії «Аеросвіт».

Опыт самоорганизации рабочих на предприятии лидере отрасли.

Шапінов Віктор російський публіцист, суспільно-політичний діяч (Росія). История развития рабочего профсоюзного движения.

Козельський Володимир голова вільної профспілки залізничників України.

Острые грани вечных проблем (дискуссионные аспекты нового Трудового Кодекса Украины)

Вільчинський Володимир голова територіальної профспілки залізничників України.

Европейский опит самоорганизации рабочего движения.

Циберганова Світлана юрист, координатор проекту ELNI Україна.

Современные формы использования рабочей силы. Борьба против нестандартных форм занятости.

Левін Денис координатор конфедерації вільних профспілок України. Кризис профсоюзного движения: пути выхода.

Прес-центр Інституту

Your IP: 18.117.182.179