Всесвіт - це різноманітність в єдності (Оноре де Бальзак)

Міжнародний відділ

Благодійність

 

УПРАВЛІНСЬКІ КРОКИ МАЙБУТНІХ МЕНЕДЖЕРІВ ОСВІТИ-2:

 УПРАВЛІНСЬКІ КРОКИ МАЙБУТНІХ МЕНЕДЖЕРІВ ОСВІТИ-2: КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ БУДИНОК ВЧИТЕЛЯ

Жовтень місяць налаштовує магістрантів спеціальності «Управління навчальним закладом» Інституту управління та економіки освіти (директор д.філос. н., проф. Бех В.П.) на поглиблене теоретико-практичне вивчення азів управлінської діяльності.

Цього разу студенти 51 груп МУНЗ (староста Юлія Хоружа) та 61 КМУНЗ (староста Валя Дун Сінь Сінь) 15 жовтня відвідали Київський міський будинок вчителя, з яким Драгоманівським університетом укладено договір про взаємну співпрацю.

 Мотивом стала участь у науково-методичному семінарі для заступників директорів шкіл Святошинського р-ну м. Києва «Новітні технології в управлінській діяльності» (співорганізатор районний науково-методичний центр Управління освіти і науки Святошинського р-ну м. Києва).

У Великій вітальні зібралися понад 50 відповідальних педагогічних працівників, за плечима яких досвід управлінської діяльності.

Наші студенти мали змогу прослухати базову доповідь Надії Михайлівни Островерхової, старшого науково співробітника лабораторії управління освітніми закладами Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, доктора педагогічних наук, знаного науковця, дослідника проблем управлінської діяльності, педагогічних технологій, аналізу сучасного уроку та його якості, організаційних механізмів управління навчальним процесом.

Предметом обговорення сьогодні стали управлінські функції сучасного керівника, складові управлінської культури, критерії оцінювання управлінської діяльності, управлінські рішення та їх форми, аксіологічний аспект управлінської діяльності.

Цікаво , що наша колега студентка Марина Сірож працює у згаданій лабораторії. Тож досягнуто домовленість про відвідування НАПН України з метою вивчення управлінського досвіду цієї установи.

Наступним етапом плану роботи була екскурсія до Педагогічного музею, який знаходиться у приміщенні Будинку вчителя.

У фондах музею зберігається понад 40 тисяч пам'яток історії освіти та культури народів, що населяють територію України з давніх часів до наших днів, серед яких пам'ятки XV–XVII ст.: «Підручник філософії, географії, історії» (1488),«Литовський статут»(1570), «Фразеологічний словник» (1598), «Апостол» (1654), «Хроніка Сарматії Європейської» (XVII ст.), «Євангеліон» (1670),«Октоїхосьмиглавий, рукописний» (XV–XVI ст.), «Ілюстрований географічний атлас», у якому зібрано 100 карт (1699–1777), «Євангеліє учительноє» (1670), «Правила піитическіе» (1705), «Новий синопсис» (1798) та багато інших пам'яток освіти, що свого часу використовувались під час навчання як у братських школах, колегіумах України, так іКиєво-Могилянській академії.

Музей також містить колекції підручників, документів, фотознімків, періодичні педагогічні видання, педагогічні посібники XIX–XX ст., матеріали про репресованих учителів, комплекти матеріалів учителів та вчених-педагогів України, серед яких прижиттєве видання «Кобзаря» Т.Г. Шевченка, особисті речі В.О. Сухомлинського, документи з бібліотеки О.Р. Мазуркевича та багато іншого.

 

Студентам було представлено історичні етапи розвитку і становлення української системи освіти. Ян Амос Коменський, М.І. Пирогов, Софія Русова, О.Р. Мазуркевич, А.С. Макаренко, В.О. Сухомлинський – науково-педагогічна та управлінська діяльність цих Великих Освітян є предметом дослідження та наукових дискусій і сьогодні.

 

Відповідальний працівник Будинку вчителя Світлана Валеріївна Чепурна всіляко сприяла ефективній роботі студентів у межах запланованих заходів, за що студенти щиро вдячні.

Окрім того, магістранти ознайомилися з управлінськими новинками- публікаціями видавництва «Шкільний світ», які будуть використовуватися у навчальному процесі та при написанні магістерських робіт.

За результатами роботи зроблені цікаві фото на згадку, виконані тематичні управлінські звіти з дисципліни «Управління освітньою та виховною діяльністю».

У другій половині жовтня заплановано відвідування міжнародних заходів: виставка навчальних закладів «Інноватика в освіті» та участь у науково-практичній конференції в стінах НПУ імені М.П. Драгоманова «Освітня політика держави: філософія, методологія, практика».

Названі вище заходи відбулися за планом діяльності інститутської науково-дослідної лабораторії «Державно-громадське управління освітою» (керівник доц., к.пед. н. М.В. Михайліченко).

 

Студентів підтримував

к.пед.наук, доцент кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції М.В.Михайліченко

 

2678 IPac 235 100 2015 v2

pTUIwidXug4

Edwards MBA Logo

Календар подій

embed promo

GTranslate

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Обличчя Інституту

 

 

Всього відвідувачів

9419299
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
5009
6954
18631
32522
97354
8931747
9419299

Your IP: 18.191.21.86
Server Time: 2024-04-25 20:15:33

Зараз на сайті

На сайті 50 гостей та відсутні користувачі

Подія

До закінчення 2014/2015 навчального року залишилось:



CDUB - CountDown-Up Big