Всесвіт - це різноманітність в єдності (Оноре де Бальзак)

Міжнародний відділ

Благодійність

 

Coursera розширює можливості для учнів і студентів

https://www.coursera.org/courses

З’явилися нові можливості on-line навчання на безоплатній основі в різних сферах знань за допомогою найбільш відомого та успішного міжнародного освітнього проекту COURSERA, заснованого професором Стенфордського університету Д. Келлер. Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки.

У рамках міжнародної партнерської угоди між першим українським відкритим міжкорпоративним IT- університетом BIONICUniversity, який створено інноваційним парком BIONICHill на базі та у партнерстві з Національним університетом «Києво-Могилянська академія» у 2012 році, та COURSERA здійснено переклад українською мовою таких навчальних курсів:

Курс Gamification(Ігрофікація) Кевіна Вербаха з Пенсільванського університету із застосування ігрових елементів і цифрових методів проектування для вирішення неігрових бізнес і соціальних проблем та викликів. Курс зможе навчити існуючим механізмам ігрофікації, надасть розуміння в чому полягає їх потенціал та як найбільш ефективно його використовувати.

Курс CreativeProgrammingforDigitalMediaandMobileApps(Креативне програмування для мультимедійних та мобільних додатків) Марко Гіліса, Мєттью Кінга и Міка Гріерсона з Лондонського університету призначений для тих, хто прагне навчитись застосовувати технічні навички для творчості, починаючи від відеоігор до художніх інсталяцій для створення інтерактивної музики, а також для художників, які хотіли б використовувати програмування в їх художніх практиках.

Тепер навчатися за цими навчальними курсами Пенсільванського та Лондонського університетів можуть безкоштовно всі українські студенти та учні.

Протягом місяця буде створено CourseraLearningHub в BIONICUniversity на базі НУ "Києво-Могилянська академія", що надасть можливість слухачам зазначених курсів періодично зустрічатись з відповідними професійними кураторами для занять в сучасно облаштованій аудиторії.

Сайт BIONICUniversity -http://bionic-university.com/

Група у Facebook -https://www.facebook.com/BionicUniversity

Проект COURSERA охоплює близько 6,5 мільйонів зареєстрованих студентів по всьому світу та містить 626 курсів від 108 провідних університетів, таких як Принстонський, Стенфордський, Колумбійський, Пенсільванський та Единбургський університети, Університет Джонса Хопкінса, Каліфорнійський технологічний інститут, Університет Торонто та інші. Перевага цього проекту полягає в тому, що пропонуються не окремі лекції, а повноцінні курси, тести та підсумкові екзамени. Навчання безкоштовне.

2678 IPac 235 100 2015 v2

pTUIwidXug4

Edwards MBA Logo

Календар подій

embed promo

GTranslate

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Обличчя Інституту

 

 

Всього відвідувачів

2124237
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
308
822
3550
4079
15658
1822557
2124237

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-06-22 13:26:16

Зараз на сайті

На сайті 27 гостей та відсутні користувачі

Подія

До закінчення 2014/2015 навчального року залишилось:CDUB - CountDown-Up Big