Проблеми та шляхи їх вирішення

В рамках проведення тренінгових занять в Інституті управління та економіки освіти, доцент кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції  Мельник Вікторія Володимирівна провела тренінг «Проблеми та шляхи їх вирішення» для студентів 3 курсу спеціальності «Менеджмент організацій» Інституту управління та економіки освіти.

Виконуючи різноманітні вправи, студенти мали змогу відкритись одногрупникам  з іншого боку, хтось був творчим та креативним, а хтось - смішним та веселим. В результаті, кожен зробив для себе висновки, але в одному студенти все ж таки зійшлись спільної думки: проблеми – це можливості! Чим більше у тебе проблем – тим більше ти здатен їх вирішити!

Вкінці тренінгу, учасники виразили свої враження, думки та сподівання.  Деякі з них:

«Получила новое представление о проблеме, хорошие эмоции, прилив положительной энергии. Запомнились цитаты о проблемах. Много новой информации, интересных мыслей. Тренинг очень понравился. Не было ни минуты скучно. Спасибо тренеру за отличный, познавательный тренинг».

«Почувствовала себя уверенней. Положительные эмоции. Внутреннее спокойство. Поняла многое для себя ( в плане работы). Тренинг проведен не зря. Появилась идея стать коучем. Спасибо тренеру! Она очень положительная и умеет «жить» проблемами (возможностями)».

Дякуємо тренеру Вікторії Володимирівні за чудовий тренінг, позитивні емоції та незабутній досвід.

Your IP: 3.145.201.71
Server Time: 2024-04-19 01:33:51