РОЗКАЖИ ВСІМ ЗНАЙОМИМ УЧНЯМ 10-11 КЛАСІВ!!!

В Інституті управління та економіки освіти НПУ імені М.П. Драгоманова стартує он-лайн олімпіада з менеджменту «Управляй майбутнім» для школярів

Початок реєстрації: 24.03.2014 року (www.iueo.npu.edu.ua)
 Тривалість:

Олімпіада буде проходити в три етапи

з 24.03.2014 по 16.04.2014 року

Відповідальні особи:

Курган Яна Миколаївна

Заступник директора Інституту з наукової роботи та міжнародних зв'язків

Луценко Наталія Юріївна

ст. викладач кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції

Он-лайн олімпіада з менеджменту для школярів  «Управляй майбутнім»

Мета олімпіади - виявлення і розвиток у школярів творчих здібностей та інтересу до науково-дослідної роботи, створення необхідних умов для підтримки та розвитку обдарованих дітей, поширення та популяризація наукових знань з менеджменту, а також залучення талановитої молоді до навчання в НПУ ім. М.П. Драгоманова.

Олімпіада проходитиме в 3 етапи:

1). Після реєстрації учасників, на першому етапі школярам пропонується представити на розгляд журі підготоване «домашнє завдання». Учасникам необхідно підготувати творчий проект (можливо, есе) з того чи іншого актуального питання сьогодення, наприклад: «Видатні управлінці в історії України», «Сучасні проблеми менеджменту українських підприємств», «Підвищення конкурентоспроможності трудового потенціалу України», «Фактори і критерії вибору кар‘єри» і т.д. Можливо, запропонувати декілька тем на вибір.

На цьому етапі оцінюється творчий потенціал, креативність та індивідуальність поглядів, вміння їх висловлювати та аргументувати свою думку.

2). Другий етап передбачає оцінку теоретичних знань учасників конкретно з дисципліни. Проведення його передбачається у вигляді он-лайн-вікторини

Оцінюється спеціальні знання учасника в області основ менеджменту.

3) Третій етап передбачає розв’язання певного завдання практичного характеру. Наприклад: вирішення бізнес-кейсів; ситуаційні вправи, учасникам буде запропоновано вирішити певну проблему, знайти вихід із тієї чи іншої ситуації. Його проведення потребує особистої присутності кожного з учасників.

Члени журі оголошують переможців.

Детальна інформація буде розміщуватись на сайті перед початком кожного етапу.

Прес-центр Інституту

Your IP: 13.58.150.59